POBYTOVÉ BALÍČKY
Sem vložte podnadpis

Podzimní relax na Vysočině 

pro dvě osoby na 1 noc

Pohodový pobyt v příjemné krajině v srdci Vysočiny je ideální volbou pro Váš podzimní relax. V areálu Wellness hotelu Marta si náležitě odpočinete, pochutnáte a užijete si sportovní aktivity i možnost masáží k prohřátí celého těla

1.699 Kč/2.040 Kč

Balíček obsahuje: ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, bohatá snídani, večeře výběrem z několika jídel, vstup do wellness na 120 minut pro oba a 20 min suché masážní vany pro oba.

Wellness pobyt pro celou rodinu (2+2 děti)

na dvě noci

Přijeďte si užít wellness pobyt s celou rodinou do našeho Wellness hotelu Marta. Pro děti máme k dispozici dětskou hernu, dětské hřiště, pingpong a možnost projížďky na koních.

Mezitím, co si Vaše děti budou hrát, Vy si můžete užít wellness nebo například masáž lávovými kameny. 

3.699 Kč/4.440 Kč

Balíček obsahuje: ubytování ve čtyřlůžkovém pokoji, bohatou snídani, vstup do wellness na 120 minut.

Balíček pro seniory

pro dvě osoby na 3 noci

Hledáte klidné místo pro relaxaci? Pak vyrazte do našeho Wellness hotelu Marta, kde můžete relaxovat ve wellness, nechat se hýčkat naším masérem či vyrazit na procházku. 

5.199 Kč/6.240 Kč

Balíček obsahuje: ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, bohatou snídani, večeře výběrem z několika jídel, vstup do wellness na 120 minut pro oba. 


Romantický pobyt 

pro dvě osoby na 1 noc

Hledáte dokonalou dovolenou? Vyrazte si užít dny plné pohody, romantiky a wellness procedurami. Skvěle se tu o vás postará moderní Wellness hotel Marta. Kromě relaxace se navíc můžete těšit i na výborné snídaně a v romantickém balíčku i na 2chodovou večeři s lahví vína na pokoji. 

2.399 Kč/2.888 Kč

Balíček obsahuje: ubytování v luxusním apartmánu, bohatou snídani,
2 chodovou večeři, wellness na 120 minut pro oba, láhev vína na pokoji.


Zvýhodněné pobytové balíčky objednávejte telefonicky, e-mailem nebo v sekci REZERVACE.