Masáže

Naše filozofie vychází ze souladu člověka s přírodou. K vytvoření atmosféry ve wellness i při procedurách využíváme aromaterapeutických účinků éterických olejů. Při vdechování pronikají účinné látky do organismu a pozitivně ovlivňují celkový tělesný stav, emoce i momentální náladu. 

Originální procedury představují celostní péči - harmonizují na všech úrovních lidské bytosti 
a navozují pocit tělesné i duševní rovnováhy.

Rezervace

 Masáže je nutné rezervovat předem na telefonním čísle +420 739 079 990 nebo na e-mailové adrese recepce@hotelmarta.cz

Masáže

Komplexní masáž celého těla (90 min)

Komplexní masáž celého těla slouží ke zmírnění bolesti, zrychlení krevního a lymfatického systému, zmírnění únavy, ale také podpoří regeneraci Vašeho těla a  poslouží k navození příjemně uvolněného stavu.

1 350 Kč

Klasická masáž celého těla (60 min)

Klasická masáž celého těla slouží ke zmírnění bolesti, zrychlení krevního a lymfatického systému, zmírnění únavy, ale také podpoří regeneraci Vašeho těla a poslouží k navození příjemně uvolněného stavu.

850 Kč

Masáž zad a šíje (25 min)

Nejrozšířenější druh masáže na bolestivá záda. Jedná se o řadu hmatů, které uvolňují bederní, hrudní a krční páteř.

600 Kč

Masáž lávovými kameny (60 min)

Jedna z nejstarších relaxačních technik, při které se využívají horké lávové kameny, které se po nahřátí přikládají na důležitá místa na těle a masíruje se s nimi celé tělo. Pomáhají odstranit napětí ve svalech, bolest kloubů, zrychlují metabolismus a pomáhají k detoxikaci organismu.

850 Kč

Čokoládová masáž (60 min)

Spojení čokolády a masáže je opravdovým pokušením pro všechny milovníky čokolády. Skvěle působí proti celulitidě a zanechává pokožku jemnou, vláčnou, sametově hebkou a provoněnou.

850 Kč

Medová masáž (60 min)

Medová masáž je masáž detoxikační. Do organismu se dostávají léčivé látky včelího medu, což pozitivně ovlivňuje celý organismus. Velmi se hodí v boji proti celulitidě.

850 Kč

Masáž - plosky nohou (20 min)

Oživení nohou, pocit lehkosti a probuzení životní energie. Kompletní ošetření nohou obnovující samoléčebné síly vašeho těla. Chodidla jsou zrcadlem organismu a stimulací reflexních bodů na chodidlech zlepšujeme tělesné funkce. Tato odlehčující procedura využívá orientální techniky i poznatky domácí reflexologie. 

450 Kč